Restaurace v okolí

Když vám bude kručet v břiše nebo jen zatoužíte po příjemném posezení a gastronomickém zážitku, můžete vyrazit do některé z nedalekých restaurací.

Pivovarská hospůdka
Od roku 2016 mají Kunčice vlastní pivo. To vaří pivovar Ogar, který má v nabídce Jedenáctku, Dvanáctku, Medový speciál, India Pale Ale, Amber Ale, Valentýn, Milk Stout a Summer Ale. Zúčastnit se můžete prohlídky minipivovaru, jejíž součástí je řízená degustace piva. V areálu se nachází i Pivovarská hospůdka, která má od pondělí do čtvrtka otevřeno od 11 do 22 hodin, v pátek a v sobotu do 23 hodin a v neděli do 21 hodin. Pivovar leží směrem na Čeladnou.

H-Resort
Česká i mezinárodní kuchyně na vás čeká v restauraci H-Resort. Místní vyhlášenou specialitou ale jsou bio hovězí steaky z plemene Highland. Toto chlazené maso si můžete koupit i domů k vlastní přípravě. Na nápojovém lístku je řada koktejlů a bohatá nabídka rumů z Latinské Ameriky. Otevřeno je od čtvrtka do neděle vždy od 11 do 20 hodin. Areál se nachází na severovýchodním cípu Kunčic.

Zahrádka na Blbém místě
Už svým názvem zaujme Zahrádka na Blbém místě, kterou naleznete v ulici Břet. Bartoše ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jedná se o zahrádku v uzavřeném dvoře, která je vhodná především pro rodiny s dětmi, je zde k dispozici i dětský koutek. Od pondělí do čtvrtka je otevřeno od 14 do 22 hodin, v pátek a v sobotu do půlnoci a v neděli do 21 hodin.

Kunčice pod Ondřejníkem 772 , 739 13

+420 775 681 282